ANUNȚ PUBLIC privind depunerea solicitarii de emitere a acordului de mediu – Primaria Comunei Buchin

ANUNȚ PUBLIC privind depunerea solicitarii de emitere a acordului de mediu

ANUNȚ PUBLIC

privind depunerea solicitarii de emitere a acordului de mediu

COMUNA BUCHIN anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul Pod peste pârâul Bolvașnița la Valea Timișului, com. Buchin, jud. Caraș-Severin”, amplasat in comuna Buchin, satul Valea Timișului.

Informatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Caras – Severin, str. Petru Maior, nr 73, Resita, judetul Caras-Severin, in zilele de luni – joi, intre orele 800 – 1630, si vineri intre orele 800 – 1400 la sediul Primariei Buchin, Buchin, nr. 4B, in zilele de luni – vineri intre orele 800 – 1600.

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Caras-Severin, str. Petru Maior, nr 73, Resita, judetul Caras-Severin.