Anunţ public privind decizia etapei de încadrare – Primaria Comunei Buchin

Anunţ public privind decizia etapei de încadrare

Anunţ public privind decizia etapei de încadrare

COMUNA BUCHIN, titular al proiectului „POD PESTE PARAUL BOLVASNITA LA VALEA TIMISULUI, COMUNA BUCHIN” jud. Caraş-Severin anunţă publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către Agenţia pentru Protecţia Mediului Caraş-Severin în cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului: fără evaluarea impactului asupra mediului, pentru proiectul „POD PESTE PARAUL BOLVASNITA LA VALEA TIMISULUI, COMUNA BUCHIN” amplasat în loc. Valea Timisului, com. Buchin, jud. Caraş-Severin.

1. Proiectul deciziei de încadrare şi motivele care o fundamentează pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Caraş-Severin din Reşiţa, str. Petru Maior, nr.73, în zilele de luni – joi, între orele 0800 – 1630, şi vineri între orele 08.00– 14.00 precum şi la următoarea adresă de internet www.apmcs.anpm.ro.

Publicul interesat poate înainta comentarii/observaţii la proiectul deciziei de încadrare în termen de 5 zile de la data publicării prezentului anunţ, până la data de 08.10.2014

Afişat la sediul Primăriei BUCHIN la data de: 03.10.2014