ANUNȚ PUBLIC Privind depunerea solicitarii de emitere a acordului de mediu – Primaria Comunei Buchin

ANUNȚ PUBLIC Privind depunerea solicitarii de emitere a acordului de mediu

Primăria com. Buchin, cu sediul in localitatea Buchin, nr. 4 B, judetul Caras – Severin, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul AMENAJARE PARC ÎN COMUNA BUCHIN, JUDEȚUL CARAȘ-SEVERIN”, propus a fi amplasat in comuna Buchin, localitatea Buchin CF 32006.

Informatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Caras – Severin, Resita, str. Petru Maior, nr. 73 si la sediul Primariei com. Buchin, localitatea Buchin, nr. 4 B. Judetul Caras – Severin, in zilele de Luni – Joi intre orele 0800 – 1500 si Vineri intre orele 0800 – 1300

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Caras – Severin, Resita, str. Petru Maior, nr. 73.