ANUNT VANZARE PRIN LICITATIE BULDOEXCAVATOR – JCB 3CX-4 – Primaria Comunei Buchin

ANUNT VANZARE PRIN LICITATIE BULDOEXCAVATOR – JCB 3CX-4

Primăria Comunei Buchin, jud. Caras-Severin organizeaza licitaţie deschisa, competitivă, cu strigare, cu plata integrală, pentru vânzarea Buldoexcavatorului JCB 3CX-4 „aşa cum este” „acolo unde este”, fără nicio obligaţie din partea vanzătorului privind cheltuielile legate de preluarea autovehiculului de către noul proprietar.
Garanţia de participare se va constitui în lei la casieria Primăriei Comunei Buchin, inclusiv în data desfăşurării licitaţiei, sau prin scrisoare de garanţie bancară/ordin de plată într-un cont care va fi precizat de beneficiar la solicitare- plata se va face cu minim 2 zile înainte de organizarea licitaţiei.
Data şi locul la care se va desfăşura licitaţia: Primaria Buchin 26.01.2021 ora 12.00 la sediul Primăriei comunei Buchin.
Data limită pentru depunerea ofertelor: 25.01.2021 ora 09:00 la sediul Primăriei comunei Buchin.
Data limită pentru solicitarea clarificărilor: 24.01.2021, ora 09.00
Data limită pentru transmiterea răspunsului la solicitări clarificări: 25.01.2021 ora 09:00.

Cei interesaţi vor putea descărca caietul de sarcini de pe site-ul primăriei:Caiet de Sarcini – Buldoexcavator